کاویانپور: پرسپولیس رقیبی جدی در لیگ برتر ندارد – پایگاه اطلاع رسانی

خبرگزاری میزان: حامد کاویانپور در خصوص پیروزی پرسپولیس مقابل سپاهان اظهار داشت: پرسپولیس بازی فوق‌العاده‌ای انجام داد و طبق هفته‌های گذشته نشان داد که با کیفیت‌ترین تیم ایران است و این اتفاق با اختلاف نسبتاً زیاد نسبت به تیم‌های دیگر است
پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: بازیکنان اگر می‌خواهند بروند لطفاً به تیم‌های عربی نروند و حداقل آنقدر در پرسپولیس و تیم ملی بدرخشند که به تیم‌های خوب اروپایی بروند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا علیپور توانسته جای طارمی را پر کند گفت: علیپور این کار را به نحو احسن انجام داده. او هم گل می‌زند و هم یک مهاجم دونده و درگیر است که خیلی به درد تیم می‌خورد. کنار علیپور منشا هم چنین وضعیت دارد و بسیار بازیکن زحمتکشی است.

وی درباره مسئله تمدید قرارداد بازیکنان هم تأکید کرد: خود من زمانی که خیلی پیشنهاد داشتم در پرسپولیس ماندم آنهم در شرایطی که تیم کمبود بازیکن داشت. من دوست دارم پرسپولیس و بازیکنانش در همین شرایط باشند و تیم تغییر نکند و بازیکنی هم نرود، اما گاهی وقت‌ها یک بازیکن مسائلی شخصی دارد که ما نمی‌توانیم به آن ورود کنیم.

وی در خصوص اینکه چرا مهاجمان پرسپولیس موقعیت‌های زیاد گل‌زنی را از دست می‌دهند عنوان کرد: اینکه فوتبالیست‌های ما بعد از زدن یکی دو گل دیگر انگیزه گلزنی ندارند یک چیز ریشه‌ای در فوتبال ما است و باید ریشه‌ای آن را حل کنیم. موقعیتی که روز گذشته علیپور از دست داد شاید از روی شکم‌سیری بود و شاید هم فکر نمی‌کرد توپ به او برسد، اما در کل باید این مشکل ریشه‌ای حل شود.

کاویانپور در پاسخ به این سوال که آیا انتظار قهرمانی زودهنگام از پرسپولیس روی بازیکنان فشار ایجاد نمی‌کند عنوان کرد: واقعیت این است که پرسپولیس رقیبی جدی در لیگ برتر ندارد، اما این دلیل نمی‌شود که بازیکنان بخواهند تا قبل از مسجل شدن قهرمانی شل بازی کنند. مسلماً قهرمانی زودهنگام می‌تواند خیال پرسپولیس را برای لیگ قهرمانان آسیا هم راحت کند.

خبرگزاری میزان: حامد کاویانپور در خصوص پیروزی پرسپولیس مقابل سپاهان اظهار داشت: پرسپولیس بازی فوق‌العاده‌ای انجام داد و طبق هفته‌های گذشته نشان داد که با کیفیت‌ترین تیم ایران است و این اتفاق با اختلاف نسبتاً زیاد نسبت به تیم‌های دیگر است.


اخبار مرتبط

 • ماکت موشک قدر در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن + آمار توئیتر عربی لیگ قهرمانان آسیا از رکوردداران – پایگاه اطلاع رسانی
 • پیشنهاد جدید به جای تعطیلی ناگهانی مدارس – پایگاه اطلاع رسانی
 • لبخند هالیوودی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی تهران – پایگاه اطلاع رسانی
 • سه فیلم جدید بزودی روی پرده می‌روند – پایگاه اطلاع رسانی
 • مهاجم خارجی، بهانه واسطه‌ها برای ارتباط با شفر + عرضه‌ی نمایش «کاناپه» به صورت فیلم تئاتر – پایگاه اطلاع رسانی
 • کشف ۶۰۰۰۰ ساختمان باستانی مایا با نقشه‌برداری لیزری – پایگاه اطلاع رسانی
 • سری جدید «کافه فیلم» با حضور ضیاءالدین دری + جدیدترین آمار از تعداد پزشکان ایرانی – پایگاه اطلاع رسانی
 • هشدار بیدارباش مراکش به فوتبال ایران – پایگاه اطلاع رسانی
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *