شکایت زن دوم پس از مرگ مرموز شوهر ثروتمند + تصویب طرح جدید ترافیک در انتظار نظر فرماندار – پایگاه اطلاع رسانی

روزنامه ایران نوشت: زن جوان که ۱۸ سال قبل به‌عنوان همسردوم یک مرد ثروتمند به عقد موقت او درآمده بود با اطلاع از مرگ مرموز همسرش در خارج از کشور، وکیل خود را برای شکایت از پسران همسرش به دادسرای جنایی تهران فرستاد
روزنامه ایران نوشت: زن جوان که ۱۸ سال قبل به‌عنوان همسردوم یک مرد ثروتمند به عقد موقت او درآمده بود با اطلاع از مرگ مرموز همسرش در خارج از کشور، وکیل خود را برای شکایت از پسران همسرش به دادسرای جنایی تهران فرستاد.
با این حال همسر دومش درباره سرنوشت شوهرش و اینکه به چه‌دلیل فوت کرده و کجا دفن شده هیچ اطلاعاتی ندارد. از طرفی فرزندان همسراول شوهرموکلم، وکالــــــتنامه‌های تام الاختیاری ارائه کرده‌اند که نشان می‌دهد پدرشان تمام اموال و دارایی‌اش را به فرزندان همسر اولش بخشیده است و هیچ میراثی برای فرزندان همسر دومش نگذاشته است. درحال حاضر به‌دلیل اینکه ابهام‌های زیادی درباره نحوه مرگ این مرد، محل دفن‌اش و وکالتنامه‌های تام الاختیار صادر شده وجود دارد موکلم خواهان روشن شدن تمامی این مسائل است.»

وکیل این زن هنگام تسلیم شکایت موکلش گفت: «سال ۷۸ موکلم که آن زمان ۱۸ ساله بود به عقد موقت مرد ۶۰ ساله‌ای درآمد که حاصل این ازدواج سه فرزند بود. شوهرموکلم مرد ثروتمند و هنرمندی بود که نمایشگاه‌های مختلفی در داخل و خارج از کشور برپا کرده بود. اما او مدتی قبل سرطان گرفت تا اینکه همراه پسرانش برای عمل جراحی راهی انگلستان شد. اما بتازگی خبر رسید که این مرد درخارج فوت کرده است.

پس‌از ثبت این شکایت، بازپرس جنایی دستور تحقیقات تخصصی در این خصوص را صادر کرد تا پس‌از اعلام نتایج مربوطه دراین باره تصمیم گرفته شود.

——————-

خبرگزاری فارس: معاون فنی و عمرانی فرماندار تهران گفت: مصوبه شورای شهر تهران در خصوص طرح جدید ترافیک در هیات تطبیق فرمانداری تهران بررسی می‌شود
وی ادامه داد: در هفته آینده این‌طرح در هیات تطبیق فرمانداری تهران مورد بررسی قرار می‌گیرد و اگر مغایرتی با قانون داشته باشد قطعاً به شورا بازخواهد گشت و در غیر اینصورت به تایید نهایی می‌رسد.

مصوبه جدید شورای شهر تهران درباره طرح جدید ترافیک به تایید شورای ترافیک استان تهران رسیده است و عوارض ورود به محدوده طرح نیز در شورای شهر تهران به تصویب رسیده و برای تایید نهایی به فرمانداری تهران رفته و منتظر تصویب فرمانداری است.

خبرگزاری فارس: معاون فنی و عمرانی فرماندار تهران گفت: مصوبه شورای شهر تهران در خصوص طرح جدید ترافیک در هیات تطبیق فرمانداری تهران بررسی می‌شود.

غلامرضا آرام اظهار داشت: مصوبه شورای شهر تهران در خصوص طرح جدید ترافیک بهفرمانداری تهران برای تایید نهایی ارسال شده است.


اخبار مرتبط

 • خواص گوجه سبز، این خوشمزه پر طرفدار – پایگاه اطلاع رسانی
 • تاکید روحانی بر اشتغالزایی ۲ بخش در سال ۹۷ – پایگاه اطلاع رسانی
 • شهادت مأمور انتظامی توسط قاچاقچیان سوخت + ترافیک نیمه سنگین در شمال به جنوب هراز – پایگاه اطلاع رسانی
 • تراکتور مقابل الغرافه قرمزپوش شد + پخش دیدار «پرسپولیس ـ السد» از لیگ قهرمانان آسیا – پایگاه اطلاع رسانی
 • دلایل مهاجرت پرستاران ایرانی به قطر – پایگاه اطلاع رسانی
 • مجلس مالزی در آستانه انحلال قرار گرفت – پایگاه اطلاع رسانی
 • ابعاد سیاسی مساله ارز در روزهای اخیر – پایگاه اطلاع رسانی
 • بازار ارز بر روی انگشت دلالان می‌چرخد؟! – پایگاه اطلاع رسانی
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *