سپاه: سقوط آمریکا و اسرائیل نزدیک است – پایگاه اطلاع رسانی

خبرگزاری ایلنا: سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آئین تکریم و معارفه فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی که در کانون جوانان بسیج ارومیه با حضور مقامات کشوری و لشکری برگزار شد، اظهار داشت: دهه فجر دوران بازیابی هویت حقیقی مسلمانان است و چهره ایران و اسلام در این دوران در جهان تغییر کرد، در این راستا باید واقعیات تلخ را برای نسل جدید بیان کنیم تا روشن شوند
سردار سلامی با بیان اینکه جهان بینی اسلامی هر دو رهبر ما قاعده های الهی را به زیبایی روی زمین تفسیر میکند و اندیشه‌های باطل را ابطال می‌کند، تصریح کرد: تمام مناطق ناامن است ولی ایران در امنیت کامل و همانند به آتش انداختن حضرت ابراهیم(ص) ، نصرت های الهی جاری است.

وی گفت: تجربه‌های تاریخی ما نشان می‌دهد که تا زمانی که ملت بیدار و متکی به رهبری هستند ضربه نمی‌خورند، راهی برای پیشبرد نیت دشمن نگذاشته ایم و در مقابل مسیرهای زیادی در جهت فتح قله ها برای ملت ایران باز است.

جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: مطمئنیم با چشمان خود سقوط امریکا و انگلیس و آل سعود و اسراییل و متحدانش را خواهیم دید، ریشه‌های قدرت در نظام ما در قلب و در نقطه مرکزی ایمان مردم ما استوار است و فروپاشی نظام‌های متعدد را دیدیم و می‌دانیم هرآنچه باطل است فرو می‌ریزد.

سردار سلامی اذعان داشت: اقدامات محرومیت‌زدایی در منطقه با تلاش قرارگاه حمزه و سپاه شهدا جای تقدیر دارد ولی تاکید می‌کنم این حوزه کاری امروز برای ما بسیار ارزشمند و الزامی است و تلاش می‌کنیم در جامعه ما کسی در فقر و محرومیت نباشد.

وی تاکید کرد: فقر و محرومیت امروز برای ما دشمن است و باید همانند دشمنان داخلی و خارجی با فقر هم بجنگیم، برای زدودن گردوغبار محرومیت تلاش میکنیم، در این مسیر با اراده و مصمم هستیم و رسالت ما اعتلای زندگی ، عزت و معیشت مردم است.

وی، افزود: فقر و درماندگی و گرسنگی و عقب ماندگی نتیجه تسلیم در برابر روباه پیر بود که در کودتای ۲۸ مرداد و روی کار آمدن فرد کاملا آمریکایی کاملا آشکار بود و انقلاب اسلامی موجب طلوع خورشید و زنده شدن ملتی مرده و بی جان و رخ دادن تحولی عظیم در تاریخ ملت ایران بود.

جانشین فرمانده کل سپاه تاکید کرد: فتنه های اخیر نشان داد ملت ما کاملا آگاه و سرشار از روح اعتماد به نظام و رهبری مقتدر که با هنرمندانه‌ترین و زیباترین و جذاب ترین شکل هدایت امت را در فرازهای سخت تاریخ به نمایش گذاشته است در صحنه حضور دارند.

وی با اشاره به سختی‌های گذشته افزود: امروز ما مقتدر و در حال پیشرفت هستیم و خود تصمیم می گیریم، پیشرفتهای علمی و فناورانه جامعه در ۳۹ سال گذشته نشان می دهد تا چه اندازه پیشرفت داشتیم.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: نفس مسیحایی و حکمت بالغه امام موجب نجات ملت و تغییر تصویر جامعه ما شد، تاریخ ۳۹ ساله انقلاب اسلامی سرشار از نبردهای بزرگ با قدرت های بزرگ است، محاصره های سنگین و فشارهای بین المللی و تهاجم سنگین نظامی و عملیات روانی ویرانگر و تهاجمات برهنگی سنگین از جمله آن است.

وی تصریح کرد: دشمنان زمانی دنبال جنگ افروزی بودند ولی امروز به ثبات ایران اعتماد دارند و سنگرها را عمق بخشیده و جنگ نرم را شروع کرده اند.

جانشین فرمانده کل سپاه تاکید کرد: جنگ تحمیلی نشان استواری و شکوه و ثبات ملت ماست که با پایمردی مردان و زنان سرزمین مان و هدایت های امام و رهبری ادامه دارد، تحریم اقتصادی و فتنه های داخلی و عملیات روانی سنگین و جنگ‌های نیابتی تصاویر سیاست خطرناک بلاانقطاع بوده که دشمن چیزی جز شکست خوردن را تجربه نکرده است.

خبرگزاری ایلنا: سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آئین تکریم و معارفه فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی که در کانون جوانان بسیج ارومیه با حضور مقامات کشوری و لشکری برگزار شد، اظهار داشت: دهه فجر دوران بازیابی هویت حقیقی مسلمانان است و چهره ایران و اسلام در این دوران در جهان تغییر کرد، در این راستا باید واقعیات تلخ را برای نسل جدید بیان کنیم تا روشن شوند.
سردار سلامی با تاکید بر اینکه در زمینه های بسیاری از اروپا پیشی گرفته ایم و نیازمندی های دفاعی را تولید می کنیم، تصریح کرد: در اوج محاصره علمی توانسته ایم خود را تقویت کنیم و تمام توانمندیها بدون حمایت کشورها حاصل شده که نشان دهنده «ما میتوانیم» است.

سردار سلامی با بیان اینکه زندگی دوباره و نفسی تازه و تفسیر مفاهیمی نظیر استقلال ،آزادگی ،اسلام ،کرامت ،پیشرفت، امنیت و عزت با انقلاب اسلامی بروز کرد، ادامه داد: قبل از انقلاب اسلامی ذلت و عقب ماندگی نصیب ملت شده بود که پس از آن به بهترین شکل تغییر یافت.


اخبار مرتبط

 • توضیح درباره خبر تجاوز به دانش آموز پیرانشهری + شرط سخت دروازه‌بان رم برای تمدید قراردادش – پایگاه اطلاع رسانی
 • جابه جایی قدرت از ونگر به پوچه – پایگاه اطلاع رسانی
 • تاج: استادیوم‌های بزرگ کشور مکانیزه می‌شوند + امکان ثبت‌نام مجدد جاماندگان کنکور فراهم شد – پایگاه اطلاع رسانی
 • – پایگاه اطلاع رسانی
 • مهاجری: شرمندگی بازیکنانم نبود، رفته بودم! – پایگاه اطلاع رسانی
 • پرور: دوست دارم یک فیلم کوتاه بسازم – پایگاه اطلاع رسانی
 • سه ماهواره ایرانی در نوبت پرتاب قرار گرفت + لاریجانی: مجمع، مجوز استفاده از فاینانس را داد – پایگاه اطلاع رسانی
 • رونالدو: «نیمار» می‌تواند توپ طلا را ببرد + «یوپ هاینکس» چطور منجی «خامس» شد؟ – پایگاه اطلاع رسانی
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *