دستگیری سه سارق مسلح یک طلا فروشی – پایگاه اطلاع رسانی

خبرگزاری ایرنا: جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: سه سارق مسلح یکی از طلافروشی های زاهدان توسط ماموران انتظامی در خاش و زاهدان دستگیر شدند
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: پس از هماهنگی با مقام قضایی و اعزام ماموران به محل و مسدود کردن مسیرهای فرار در یک عملیات غافلگیرانه این متهمان در حالی که قصد فروش جواهرات سرقتی را در یکی از طلافروشی های خاش داشتند دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.

سرهنگ احمد طاهری روز پنجشنبه اظهار داشت: این متهمان در حال فروش جواهرات سرقتی در خاش بودند که با حضور پلیس و سرعت عمل ماموران شناسایی و در ۲ عملیات غافلگیرانه در این شهرستان و زاهدان دستگیر شدند.

خبرگزاری ایرنا: جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: سه سارق مسلح یکی از طلافروشی های زاهدان توسط ماموران انتظامی در خاش و زاهدان دستگیر شدند.
وی با بیان اینکه در بازرسی از خودرو سرقتی سارقان در خاش، جواهرات مسروقه کشف شد، خاطرنشان کرد: در تحقیقات فنی انجام شده توسط ماموران، متهمان به سرقت مسلحانه طلافروشی خیابان طالقانی زاهدان اعتراف کردند.

وی گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی ادامه داد: کارآگاهان پلیس با اشراف اطلاعاتی و تحقیقات صورت گرفته ۲ نفر از این سارقان مسلح را در خاش شناسایی و از محل تردد آنان مطلع شدند.

وی افزود: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه طلافروشی در خیابان طالقانی زاهدان در تاریخ ۱۱ بهمن و متواری شدن سارقان، شناسایی و دستگیری متهمان به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.

سرهنگ طاهری با اشاره به عملیاتی دیگر در حاشیه زاهدان گفـت: در این درگیری مسلحانه یگان های عملیاتی پلیس با اشراف اطلاعاتی موفق به دستگیری یک نفر دیگر از سارقان طلافروشی شدند.


اخبار مرتبط

 • خواص گوجه سبز، این خوشمزه پر طرفدار – پایگاه اطلاع رسانی
 • تاکید روحانی بر اشتغالزایی ۲ بخش در سال ۹۷ – پایگاه اطلاع رسانی
 • شهادت مأمور انتظامی توسط قاچاقچیان سوخت + ترافیک نیمه سنگین در شمال به جنوب هراز – پایگاه اطلاع رسانی
 • تراکتور مقابل الغرافه قرمزپوش شد + پخش دیدار «پرسپولیس ـ السد» از لیگ قهرمانان آسیا – پایگاه اطلاع رسانی
 • دلایل مهاجرت پرستاران ایرانی به قطر – پایگاه اطلاع رسانی
 • مجلس مالزی در آستانه انحلال قرار گرفت – پایگاه اطلاع رسانی
 • ابعاد سیاسی مساله ارز در روزهای اخیر – پایگاه اطلاع رسانی
 • بازار ارز بر روی انگشت دلالان می‌چرخد؟! – پایگاه اطلاع رسانی
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *