بازداشت سارق، هنگام فرار از منزل یک شهروند + چرا دادگاه متهمان پرونده دکل نفتی غیرعلنی است؟ – پایگاه اطلاع رسانی

خبرگزاری مهر: رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا، با اشاره به دستگیری یک سارق منزل در محدوده غیاثی، گفت: این متهم هنگام فرار از منزل مورد دستبردش، دستگیر شد و به جرم خود اعتراف کرد
وی افزود: زمانی که ماموران به محل رسیدند، سارق مذکور سعی داشت از خانه فرار کند که بلافاصله با ماموران روبرو شده و در همان محل دستگیر شد.

رئیس کلانتری ۱۱۴ ، اظهار داشت: به این ترتیب، متهم پس از تکمیل پرونده و اعتراف به جرم خود، برای تحقیقات بیشتر پیرامون سرقت های احتمالی دیگر به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد و در بازرسی از خودروی سواری اشت که روبروی خانه مذکور متوقف شده بود، یک عدد ترازو دیجیتال، یک عدد کیف آچارآلات، یک کیف دستی حاوی مبلغ ۳۰۰۰۰۰ریال وجه نقد، سه عدد انگشتر طلا و تعدادی لوازم خرد منزل کشف شد.

این مقام انتظامی عنوان داشت: سارق که تبعه خارجی بود، توسط ماموران به کلانتری منتقل شده تحت بازجویی های انجام گرفته به جرم خود مبنی بر سرقت از منزل این شهروندان اعتراف و اذعان داشت که پس از مدتی زاغ زنی اقدام به سرقت از خانه مذکور کرده است، اما طی تماس مالک خانه با پلیس، ناکام مانده و دستگیر شده است.

خبرگزاری مهر: رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا، با اشاره به دستگیری یک سارق منزل در محدوده غیاثی، گفت: این متهم هنگام فرار از منزل مورد دستبردش، دستگیر شد و به جرم خود اعتراف کرد.

 سرهنگ “اسماعیل افشاری اقدم” ضمن تشریح این خبر، گفت: با شکایت یکی از شهروندان ساکن محدوده غیاثی در خصوص حضور سارق در منزلش، تیمی از ماموران این کلانتری برای دستگیری سارق به محل اعزام شدند.
——————-
اعتماد آنلاین نوشت: یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس اظهارداشت: توقع بر این است که اطلاعاتی راجع به متهمین پرونده دکل‌های نفتی و اقداماتی که در این راستا انجام شده و نحوه استرداد اموال ارائه شود
محمد علی پورمختار نماینده کبودرآهنگ و عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به برگزاری دادگاه پرونده دکل های نفتی به صورت غیرعلنی، گفت: قانون اساسی اجازه داده دادگاه در مسایل امنیتی، شخصی و حیثیتی می‌تواند جلسات را به صورت غیر علنی برگزار کند.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: لازم است که در خصوص این پرونده شفاف سازی صورت گیرد که مردم در جریان قرار بگیرند واطلاعاتشان تکمیل شود. در این شرایط سوظن ها و نگاه‌هایی که ممکن است به برخی از اشخاص در این حوزه وجود داشته باشد رفع می شود.

اعتماد آنلاین نوشت: یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس اظهارداشت: توقع بر این است که اطلاعاتی راجع به متهمین پرونده دکل‌های نفتی و اقداماتی که در این راستا انجام شده و نحوه استرداد اموال ارائه شود.
وی در ادامه تصریح کرد: به نظر من اهمیت موضوع دکل های نفتی در حدی است که اطلاع‌رسانی شود. اگر رییس دادگاه تشخیص دهد پرونده می تواند به صورت غیر علنی بررسی شود و دادگاه غیر علنی باشد ولی بعد از دادگاه به لحاظ پیگیری که عموم مردم دارند و حساس شده اند توقع بر این است که اطلاعاتی راجع به متهمین و اقداماتی که انجام شده و نحوه استرداد اموال ارائه شود.

پورمختار در خصوص اینکه این پرونده چند متهم دارد، یادآور شد: راجع به تعداد نفراتی که در این پرونده دخیل هستند، اطلاعی ندارم.


اخبار مرتبط

 • خواص گوجه سبز، این خوشمزه پر طرفدار – پایگاه اطلاع رسانی
 • تاکید روحانی بر اشتغالزایی ۲ بخش در سال ۹۷ – پایگاه اطلاع رسانی
 • شهادت مأمور انتظامی توسط قاچاقچیان سوخت + ترافیک نیمه سنگین در شمال به جنوب هراز – پایگاه اطلاع رسانی
 • تراکتور مقابل الغرافه قرمزپوش شد + پخش دیدار «پرسپولیس ـ السد» از لیگ قهرمانان آسیا – پایگاه اطلاع رسانی
 • دلایل مهاجرت پرستاران ایرانی به قطر – پایگاه اطلاع رسانی
 • مجلس مالزی در آستانه انحلال قرار گرفت – پایگاه اطلاع رسانی
 • ابعاد سیاسی مساله ارز در روزهای اخیر – پایگاه اطلاع رسانی
 • بازار ارز بر روی انگشت دلالان می‌چرخد؟! – پایگاه اطلاع رسانی
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *