الیاسی: امیدوارم ‌حق تراکتورسازی ضایع نشود + یاشار سلطانی به دادگاه انقلاب می‌رود – پایگاه اطلاع رسانی

خبرگزاری فارس: عباس الیاسی درمورد مطرح شدن موضوع میزبانی تراکتورسازی از حریف عربستانی در شهر مسقط، گفت: هواداران تراکتورسازی در سال‌های اخیر بارها نشان دادند از چه فرهنگ بالایی برخوردار هستند، مهمان‌نوازی ما ایرانی‌ها از خارجی‌ها زبان زد خاص و عام است
وی افزود: در صحبتی که با مدیریت باشگاه مصطفی آجورلو داشته‌ایم مطمئن هستیم او با جدیت پیگیر این مساله است تا حقی از تراکتورسازی در مصاف با حریفان عربستانی ضایع نشود. این انتظار را از فدراسیون داریم که در این بازی کاملا سیاسی و غیرورزشی سعودی‌ها تمامی اقدامات لازم را برای مقابله با این کار انجام شود. حتی امیدواریم با نامه‌نگاری با فدراسیون و کنفدراسیون آسیا آنها مجاب شوند تا حق تراکتورسازی در دوره جدید آسیا ضایع نشود.

عضو هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی در ادامه تاکید کرد: تراکتورسازی از جمله تیم‌هایی است که پرشورترین هواداران را در آسیا دارد، حق این تیم نیست که با خواسته به حق هوادارانش این چنین بازی شود و این اجحاف بزرگ در حق آنها صورت گیرد، به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره با جدیت پیگیر این موضوع هستیم تا تراکتورسازی به حق خود برسد. ضمن آروزی موفقیت برای سه تیم دیگر با روند رو به رشدی که تراکتورسازی دارد وظیفه خودمان می‌دانیم که تا آخرین لحظه برای دستیابی برای خواسته به حق‌مان ایستادگی کنیم و قدمی عقب نگذاریم.

خبرگزاری فارس: عباس الیاسی درمورد مطرح شدن موضوع میزبانی تراکتورسازی از حریف عربستانی در شهر مسقط، گفت: هواداران تراکتورسازی در سال‌های اخیر بارها نشان دادند از چه فرهنگ بالایی برخوردار هستند، مهمان‌نوازی ما ایرانی‌ها از خارجی‌ها زبان زد خاص و عام است. نمی‌دانم به چه  علت پس از گذشته سه سال از مشکلی که برای میزبانی دیدار‌های تیم‌های ایران و عربستان بوجود آمده همچنان مجبور هستیم در زمین بی‌طرف به مصاف حریفان خود برویم.
——————-
خبرگزاری ایسنا: وکیل مدافع یاشار سلطانی از برگزاری سومین جلسه رسیدگی به پرونده موکلش در تاریخ ۱۷ بهمن ماه خبر داد
بر اساس این گزارش، یاشار سلطانی روزهای یکشنبه و دوشنبه هشتم و نهم مرداد ماه برای رسیدگی به پرونده‌اش در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب حضور یافت و قرار بود سومین جلسه رسیدگی به پرونده‌اش، ۱۰ مرداد ماه برگزار شود، که وی پس از خروج از دادگاه انقلاب گفت که جلسه رسیدگی برگزار نشد و علت آن نیز به ما گفته نشد.

وکیل مدافع یاشار سلطانی افزود: موضوع اتهامی پرونده مربوط به شکایت اشخاص، شهرداری و شورای شهر و همچنین مدعی‌العموم است.

وی عنوان کرد: این جلسه در ادامه رسیدگی‌های سابق به پرونده موکلم است و ممکن است ادامه داشته باشد.

کاشانی با بیان اینکه سومین جلسه رسیدگی به پرونده موکلش برگزار نشد، اظهار کرد: فردا ساعت ۱۰ صبح (سه‌شنبه) -۱۷ بهمن ماه- سومین جلسه رسیدگی به پرونده سلطانی برگزار می‌شود.

خبرگزاری ایسنا: وکیل مدافع یاشار سلطانی از برگزاری سومین جلسه رسیدگی به پرونده موکلش در تاریخ ۱۷ بهمن ماه خبر داد.
کاشانی اظهار کرد: قبلا دو جلسه برای رسیدگی به پرونده برگزار شده بود و به شکایت شاکی‌ها تا حدودی رسیدگی شد. بخشی از شکایت‌ها باقی مانده و همچنین شکایت مدعی‌العموم در خصوص موضوع ماده ۵۰۵ قانون مجازات اسلامی مبنی بر افشای اسناد طبقه بندی شده به قصد برهم زدن امنیت کشور در جلسه فردا مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.


اخبار مرتبط

 • مهاجری: جدایی‌ام از پدیده به نفع هر دو طرف بود – پایگاه اطلاع رسانی
 • اونای امری سرمربی آرسنال شد + بوفون: چاره‌ای جز جدایی نداشتم – پایگاه اطلاع رسانی
 • گزارش تمرین استقلال + شرط «ماتیس» برای خروج نظامیان آمریکا از سوریه – پایگاه اطلاع رسانی
 • سلیمانی: پنالتی پرسپولیس صحیح بود + مبخوت؛ بهترین بازیکن دیدار الجزیره – پرسپولیس – پایگاه اطلاع رسانی
 • عجیب‌ترین المپیک آسیایی تاریخ! – پایگاه اطلاع رسانی
 • ورود غیرقانونی ۶ هزار خودروی لوکس به کشور؟ – پایگاه اطلاع رسانی
 • نجات کودک ۳ ساله از چاه ۲۰ متری + سفیر آمریکا: قبل از حمله، با روسیه تماس گرفتیم – پایگاه اطلاع رسانی
 • اعمال دستمزد جدید در حقوق فروردین ماه – پایگاه اطلاع رسانی
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *